Załoga

O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1996 roku.

W ciągu tych lat zdobyliśmy spore doświadczenie oraz wiedzę, która gwarantuje jakość i solidność wykonywanych przez nas usług. Przez ten okres wielu klientów obdarzyło naszą firmę zaufaniem. Klienci ci mogli liczyć na naszą fachową pomoc, doradztwo techniczne oraz architektoniczne. Staramy się aby nie starcić tego zaufania. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje w ramach naszej działalości. Wszystkie nasze wyroby są dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta. Przedmiotem działalności naszej firmy jest wykonywanie na indywidualne zamówienie:

zadaszeń nadwejściowych

zadaszeń balkonów i tarasów

świetlików dachowych

wiatrołapów

zabudów przemysłowych, użytkowych

wykonywanie nietypowych zamówień jak np. szklarni

wiat przystankowych

ławek rezerwowych

zadaszeń miejsc dla palących

wiat rowerowych i wiele innych wg potrzeb klienta

więcej

statystyki

nigdy nie kłamią

0

zadowolonych klientów

0

ukończonych projektów

0

ekspertów

Wykonujemy również: balustrady i pochwyty ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, balustrady aluminiowe i stalowe, ogrodzenia i bramy, konstrukcje ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, lekkie konstrukcje aluminiowe i stalowe, relingi i uchwyty ze stali nierdzewnej, spawanie aluminium. Wyroby nasze produkowane są na bazie profili aluminiowych, stali nierdzewnej i kwasoodpornej, stali czarnej. Do wypełnienia używamy poliwęglanów komorowych i litych, szyb laminowanych, hartowanych, blach perforowanych lub innych materiałów wskazanych przez klienta.

W zakresie handlu a także montażu oferujemy: napędy do bram firmy “NICE”, której jesteśmy przedstawicielem, poliwęglany i płyty PCV, zadaszenia i ścianki, ogrodzenia panelowe